Marcin Stępniewski nowym przewodniczącym klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w kieleckiej Radzie Miasta - StaszicowskiePress

Marcin Stępniewski nowym przewodniczącym klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w kieleckiej Radzie Miasta

W ostatnich wydarzeniach politycznych Kielc doszło do istotnej zmiany na stanowisku przewodniczącego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Marcin Stępniewski został wybrany na to stanowisko, zastępując dotychczasowego lidera, Jarosława Karysia. Ogłoszenie tego wyboru nastąpiło w środę wieczorem, 13 grudnia, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przyczyną tej zmiany było rozdzielenie funkcji przewodniczącego Rady Miasta Kielce i przewodniczącego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Karyś podjął decyzję o rezygnacji z roli szefa klubu, co otworzyło możliwość wyboru nowego lidera.

Marcin Stępniewski po ogłoszeniu swojego nowego stanowiska wyraził przekonanie, że kontynuacja współpracy pod przewodnictwem Anny Krupki przyniesie zwycięstwo w nadchodzących wyborach samorządowych. Jego zaangażowanie i determinacja są elementami, na których opiera się jego przyszłe przywództwo w klubie radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Rezygnacja złożona przez Jarosława Karysia z funkcji szefa klubu otworzyła nowy rozdział w strukturze kierownictwa lokalnej polityki. Wybór Stępniewskiego na to stanowisko stanowi wyraz zaufania ze strony radnych Prawa i Sprawiedliwości, których celem jest osiągnięcie sukcesu w przyszłych wyborach samorządowych.

fot. facebook.com/MarcinStepniewskiPL

Sfinansowano ze środków @NarodowyInstytutWolności-CentrumRozwojuSpołeczeństwaObywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Obywatelskiego na lata 2018-2030 PROO @KomitetdosprawPożytkuPublicznego.

Scroll to Top
Skip to content