Marcel Stefaniak Testowany Przez Koronę Kielce - StaszicowskiePress

Marcel Stefaniak Testowany Przez Koronę Kielce

24-letni lewy obrońca Marcel Stefaniak, znany z występów w drugoligowej Olimpii Elbląg, jest obecnie testowany przez ekstraklasową Koronę Kielce. Stefaniak ma za sobą dwa sezony spędzone w Olimpii, gdzie pokazał się z dobrej strony. W minionym sezonie rozegrał 29 meczów, w których zaliczył pięć asyst, co pokazuje jego umiejętności zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Przeszłość Zawodnicza

Marcel Stefaniak jest wychowankiem Concordii Elbląg, ale jego kariera jest bogatsza. W przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Bałtyk Gdynia oraz GKS Tychy. W barwach tego ostatniego klubu jesienią 2020 roku rozegrał sześć spotkań w Fortuna 1 Lidze, co daje mu cenne doświadczenie na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Przyszłość w Koronie Kielce?

Testy w Koronie Kielce mogą być dla Stefaniaka szansą na kolejny krok w jego karierze. Korona, drużyna z ambicjami na sukcesy w Ekstraklasie, poszukuje wzmocnień, a młody obrońca może być idealnym kandydatem do wsparcia linii defensywnej zespołu.

Nadchodzące Mecze

Kibice Korony Kielce będą mieli okazję zobaczyć zespół w akcji już w sobotę o godzinie 14, kiedy to zmierzą się z Motorem. Klub zachęca wszystkich fanów do przybycia na mecz i wsparcia drużyny. Warto również wspomnieć, że do sztabu szkoleniowego Korony Kielce dołączył nowy członek, co dodatkowo wzmacnia strukturę zespołu przed nadchodzącym sezonem.

Marcel Stefaniak, mając na uwadze swoje dotychczasowe osiągnięcia i potencjał, może okazać się wartościowym dodatkiem do kadry Korony. Jego dalsze losy będą bacznie obserwowane przez kibiców i sztab szkoleniowy.

fot. transfermarkt.pl

Artykuł sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Obywatelskiego na lata 2018-2030 PROO
Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Scroll to Top
Skip to content