Korona Kielce i STS: Kibice decydują o nowym wyglądzie tunelu w Suzuki Arenie - StaszicowskiePress

Korona Kielce i STS: Kibice decydują o nowym wyglądzie tunelu w Suzuki Arenie

Fot. Korona Kielce

Korona Kielce oraz renomowany bukmacher STS ogłosili wspólny projekt remontu tunelu na Suzuki Arenie, wyznaczając kibicom klubu możliwość decydowania o nowym wyglądzie tej części stadionu. W ramach obchodów 50. rocznicy istnienia Korony, STS zaangażowało się w zmodernizowanie tunelu, który stanowi ważny element dla zawodników i całej społeczności kibiców.

Akcja rozpoczęła się po zakończeniu inicjatywy charytatywnej “Dorzuć Misie”, podczas której STS wsparło finansowo zbiórkę dla Leosia Kotarzewskiego, wyrażając tym samym swoje zaangażowanie w projekty istotne dla kieleckiej społeczności. Propozycja renowacji tunelu została zaprezentowana z okazji jubileuszu klubu, przygotowując trzy różne koncepcje, spośród których kibice wybiorą wygląd tej części stadionu poprzez głosowanie.

Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer w STS, wyraził radość z zaangażowania firmy w cele społeczne i podkreślił rolę kibiców w decydowaniu o projekcie: “Jako lider branży bukmacherskiej w Polsce od lat wyznaczamy trendy w zakresie współprac sponsorskich. Dlatego wielokrotnie w swoich działaniach wychodzimy poza ramy podpisanych umów i organizujemy akcje, które angażują kibiców dając całej klubowej społeczności realne korzyści. Chętnie wsłuchujemy się również w potrzeby klubów i tak właśnie było w tym przypadku.”

Daria Wollenberg, dyrektor działu marketingu i komunikacji w Koronie, podkreśliła istotę zaangażowania kibiców w proces podejmowania decyzji: “Zdanie Kibiców jest dla nas bardzo ważne, dlatego nie chcemy sami podejmować decyzji o tym, jak finalnie ma wyglądać ta część stadionu. Decyzję oddajemy kibicom, którzy wyrażą swoje zdanie poprzez głosowanie.”

Głosowanie na preferowany projekt remontu tunelu odbywa się poprzez oficjalną stronę klubu i trwa od 28 listopada do 30 listopada o północy. Ostateczny projekt zostanie wyłoniony na podstawie decyzji kibiców i stanowić będzie wyjątkowe upamiętnienie 50-lecia Korony Kielce.

Fot. STS

Sfinansowano ze środków @NarodowyInstytutWolności-CentrumRozwojuSpołeczeństwaObywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Obywatelskiego na lata 2018-2030 PROO @KomitetdosprawPożytkuPublicznego.

Scroll to Top
Skip to content