Czy Bogdan Wenta chce zniszczyć Koronę Kielce? - StaszicowskiePress

Czy Bogdan Wenta chce zniszczyć Koronę Kielce?

Jaki jest cel zmian w radzie nadzorczej ? Co dalej z działalnością klubu? Te pytania pojawiają się coraz częściej w opinii publicznej. Prezydent Bogdan Wenta odwołał niespodziewanie część  członków Rady Nadzorczej klubu.

 W związku z niejasną sytuacją wewnątrz miejskiej spółki członkowie klubu Prawa i Sprawiedliwości wystąpili z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji rady miasta. Ta ma się odbyć 29 lutego.

Marcin Stępniewski,szef klubu PiS w radzie miasta Kielce uważa, że kontynuowanie roszad personalnych wewnątrz spółki może spowodować destabilizację  klubu doprowadzając ostatecznie do jego upadku. Radni PiS chcą by cała rada miasta podjęła rezolucję w sprawie zaprzestania dalszych nieuzasadnionych zmian w Koronie Kielce do końca tej kadencji. Klub PiS oczekują także, by prezydent miasta wyjaśnił tło podjętych w tym tygodniu decyzji.

Sfinansowano ze środków @NarodowyInstytutWolności-CentrumRozwojuSpołeczeństwaObywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Obywatelskiego na lata 2018-2030 PROO @KomitetdosprawPożytkuPublicznego.

Scroll to Top
Skip to content